П`ятниця, 23.04.2021, 11:34
Ви увійшли як


Олександропільський НВК





РеєстраціяВхід Головна Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость, | RSS
Мій профіль Вихід
< "Портал Класна Оцінка"> <"ІСУО-Дніпропетровщина"> <"ІОM -«Мої знання»"> <"Cолонянський відділ освіти" > <"Cолонянська ЗОСШ №1" > <"CолШкЛабНовІнфТех"> <"Солонянська ЗОСШ №2"> <"ЦДЮТ"> <"ДніпроWiki"> Анализ сайта on line Раскрутка сайта, Оптимизация сайта, Продвижение сайта, Реклама! Український портАл Яндекс.Метрика
Діючі проекти освіти
Інформаційна система управління освітою Освітній портал Дніпропетровщини Електронний дошкільний навчальний заклад Електронний щоденник Логістика шкільних автобусів Електронна бібліотека Електронна школа для дітей з особливими освітніми потребами Електронна школа для обдарованих учнів <"
Головна » 2012 » Жовтень » 24 » Вітаємо переможців предметних шкільних олімпіад!
14:34
Вітаємо переможців предметних шкільних олімпіад!
В період з 09 по 23.10.2012 року в Олександропільському НВК були проведені шкільні предметні олімпіади в 3 етапи:
-І етап - організаційний (08- 11.10. 2012 р.)
-ІІ етап - проведення олімпіад (12 - 22.10.2012 р.)
-ІІІ етап - підсумковий (22-23.10.2012 р.)

Були заплановані змагання з 14 предметів (українська мова та література, російська мова та література, математика, фізика , хімія, біологія, англійська мова, історія, географія, трудове навчання, основи інформатики та обчислювальної техніки, інформаційні технології (програмування), основи економіки, основи правознавства, фізкультури) для учнів 5-11 класів.  

ВІТАЄМО переможців шкільних предметних олімпіад:
-    З української мови – Мотузко К.(7 кл.), (7 кл.);
-    З математики – Солов’я Олександра  (8 кл.);
-    З англійської мови – Солов’я Олександра , Дегтярьова О. (8кл.),
-    З російської мови та літератури – Кацевич Олександру   (11 кл.);
-    З хімії – Демченко Альону (11 кл.);
-    З біології – Солов’я Олександра  (8 кл.), Самка Андрія (9 кл.);
-    З історії – Власенко Анну, Кацевич Олександру (11 кл.)
-    З основ економіки – Кацевич Олександру (11 кл.)
-    З фізкультури  - Борсука Сергія (11 кл.)
-    З правознавства –Смереку Артема (10 кл.)
-    З інформаційних технологій – Солов’я Олександра  (8кл.)
-    З програмування  - Власенку Анну (11 кл.)
-    З фізики – Власенко Анну  (11кл.), Шатька Олександра (7 кл.)
-    З георафії – Дегтярьова Олександра (8 кл.)
-    З трудового навчання – Борсука Сергія (11 кл.).

14 грудня вони будуть змагатися за звання найрозумнішого учня року в конкурсі «Найрозумніший - 2012». Всім бажаємо перемоги!
Переглядів: 534 | Додав: alexsolovey | Теги: Переможці малих шкільних олімпіад, шкільні олімпіади | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Пошук
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2021