Середа, 03.03.2021, 02:40
Ви увійшли як


Олександропільський НВК

РеєстраціяВхід Головна Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость, | RSS
Мій профіль Вихід
< "Портал Класна Оцінка"> <"ІСУО-Дніпропетровщина"> <"ІОM -«Мої знання»"> <"Cолонянський відділ освіти" > <"Cолонянська ЗОСШ №1" > <"CолШкЛабНовІнфТех"> <"Солонянська ЗОСШ №2"> <"ЦДЮТ"> <"ДніпроWiki"> Анализ сайта on line Раскрутка сайта, Оптимизация сайта, Продвижение сайта, Реклама! Український портАл Яндекс.Метрика
Діючі проекти освіти
Інформаційна система управління освітою Освітній портал Дніпропетровщини Електронний дошкільний навчальний заклад Електронний щоденник Логістика шкільних автобусів Електронна бібліотека Електронна школа для дітей з особливими освітніми потребами Електронна школа для обдарованих учнів <"
Головна » 2015 » Червень » 5 » Останній дзвоник - 2015 в Олександропільському НВК
11:48
Останній дзвоник - 2015 в Олександропільському НВК

Коли весна травневим ранком
Бентежить в жилах юну кров
На свято школи урочисте
Усі збираємося знов.
Шкільне подвір’я забуяло цвітом.
Яка чарівна і тривожна мить!
Для когось – в котре,
А для випускників - востаннє
Сьогодні шкільний дзвоник продзвенить.

    Саме такими словами розпочалося свято Останнього дзвоника в Олександропільському НВК 29 травня 2015 року, організаторами якого були: Дихтярьова Наталія Юріївна, заступник директора з виховної роботи та Дегтярьова Лілія Анатоліївна , педагог - організатор.  Вже в котре ми зустрічаємо цей радісно - тривожний день, день підведення підсумків і планування майбутнього.
     На свято зібралися всі: первачки, які успішно опанували свою першу книгу - Буквар, випускники початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит - державну підсумкову атестацію. Та найбільш хвилюючим це свято було для наших дорогих випускників.
    Цього ж дня до нас завітали й гості, яких ми радо зустріли в стінах нашої школи – це голова районної державної адміністрації Швець Петро Іванович, керівник відділу освіти при районній державній адміністрації Дармостук Микола Анатолійович,  голова Олександропільської сільської ради Муркович Людмила Іванівна, ветеран педагогічної праці  Грипа Володимир Григорович, голова батьківського комітету  Ковальчук Ольга Іванівна. А також найближчі , найрідніші для наших учнів люди -  їх батьки.
    На початку   свята діти, вчителі, батьки та гості виконали Гімн України, а президент школи  Крюков Анатолій виніс прапор. Хотілося б зазначити, що в школі немає жодного учня, який би не знав Гімн України, бо протягом року всі урочисті свята, лінійки розпочиналися саме з цієї пісні. Також на святі за  традицією присутні  вшанували пам'ять тих, хто завоював Велику Перемогу над нацистськими окупантами у Другій світовій війні, хто не повернувся до рідної домівки 70 років тому.
 Не можна було забути й те, що ранньої весни в село Олександропіль прийшла звістка про загибель нашого земляка, патріота України, захисника рідної землі - Головка Анатолія Олександровича, який загинув на сході України, оберігаючи нас з вами від ворожої кулі. Світлу пам’ять про Анатолія всі присутні вшанували хвилиною мовчання, а також на його честь учні 10 класу – Дегтярьов Олександр продекламував вірш та Олексієнко Яна заспівала пісню «Не твоя війна». 
        Традиційно для підведення підсумків навчального року та для привітання зі святом випускників та всіх учнів школи до слова було запрошено директора школи – Захарченка Володимира Івановича. Він від щирого серця побажав випускникам обрати вірний шлях , досягти поставленої в їхньому житті мети, бути вірними громадянами своєї держави, а всім іншим учням побажав вдало провести літні канікули.
        Потім директор школи передав слово голові районної державної адміністрації  Швецю П.І., який  пояснив чому він обрав для візиту саме Олександропільський НВК. Зі слів Петра Івановича саме в нашій школі  спостерігається високий рейтинг участі учнів у районних заходах та конкурсах; тому, що є в нас випускниця  Кондрацька Олена, яка із 200 можливих балів по ЗНО з української мови набрала 198,5 бала і, таким чином, повністю підтвердила своє право на отримання Золотої медалі. А ще він подякував Еркану Денису, учню 11 класу, за його волонтерську діяльність (Денис організував і втілив у життя учнівський соціальний проект «Сітка. Захист для захисників»). Петро Іванович особисто висловив слова вдячності Головку Олександру Васильовичу за сина та вклонився йому низько до землі. Ще  передав вітання педагогам та випускникам від голови обласної державної адміністрації В.М.Резніченка, в якому було сказано, що зараз для всього світу Україна є прикладом боротьби за свободу і незалежність, що дістається надзвичайно дорогою ціною і нехай віра в краще ніколи не полишає юні серця, бо майбутнє у руках підростаючого покоління.  Також він зауважив, що всі учні Олександропільського НВК сповнені патріотизмом і йому дуже приємно спілкуватись зі справжніми патріотами своєї країни.
        Приєднався до сказаних слів й керівник відділу освіти  Дармостук М.А. та детальніше зупинився на врученні грамот та дипломів кращим вчителям школи, а саме: Кацевич Наталія Миколаївна, вчитель англійської мови, Хрипко Ольга Григорівна, вчитель початкових класів, Соловей Олександр Вікторович, вчитель інформатики та математики, нагороджені Дипломами департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної держадміністрації за перемогу у конкурсі інноваційних розробок і досягнень установ і закладів освіти області у рамках виставки-презентації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2015». Захарченко Володимир Іванович, учитель  курсу «Захист Вітчизни» - за підготовку учня-призера ІІІ (обласного) етапу змагань з допризовної фізичної підготовки юнаків. Гармаш Ануш Гургенівна,   учитель  російської мови та світової літератури - за підготовку учня-учасника  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської  олімпіади з російської мови. Захарченко Таміла Миколаївна,  учитель історії та правознавства - за підготовку учнів-призерів  обласного проекту «Народна пам’ять ХХ століття» в номінації «Подвигу жити у віках», за підготовку учня-призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської  олімпіади з історії. Соловей Олександр Віктрович,  учитель інформатики та математики - за підготовку учня-учасника  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської  олімпіади з інформаційних технологій.
        А також нагороди отримали учні: Кондрацька Олена, учениця 11класу,  за ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  олімпіади з російської мови, за участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  олімпіади з російської мови (учитель Гармаш А.Г.) , за ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  олімпіади з історії,  за ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  олімпіади з історії (учитель Захарченко Т.М.). Дегтярьов Олександр, учень 10 класу, за ІІ місце в районній олімпіаді з хімії (вчитель Росинчук Н.О.), за І місце в реалізації обласного проекту «Народна пам’ять ХХІ століття» в номінації «Подвигу жити у віках» (учитель Захарченко Т.М.) . Янишівський Максим, учень 10 класу, за ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі змагань з допризовної фізичної підготовки юнаків (учитель Захарченко В.І.). Власенко Вікторія,  учениця 4 класу, за ІІ місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика, за ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  олімпіади з математики (учитель Ямчук Н.О.). Дегтярьова Дарина, учениця 3 класу, за ІІ місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика (учитель Хрипко О.Г.). Ковальчук Ольга, учениця 7 класу, за ІІІ місце у ІІ (районному) етапіV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, за ІІІ місце у ІІ (районному) етапі ХV Міжнародного конкурсуз української мови  імені Петра Яцика (учитель Дихтярьова Н.Ю.). Еркан Денис, учень 11 класу, за участь у  ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  олімпіади з інформаційних технологій (вчитель Соловей О.В.). Ямчук Світлана, учениця  10 класу, за ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  олімпіади з географії (учитель Захарченко В.І.). Федінчик Анна, учениця 9 класу, за ІІІ місце у ІІ (районному) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (учитель Янишівська А.С.).
Звернулася до школярів із теплими словами й Муркович Людмила Іванівна, яка щиро привітала всіх учнів, вчителів, батьків із закінченням навчального року. Вона відзначила найактивніших учнів та вчителів – постійних учасників всіх громадських заходів на території села: Крюков А, Еркан Д., Дегтярьов О, Мотузко К., Марухніч Є., Федінчик А., педагога-організатора Дегтярьову Л.А. та вчителя історії  Захарченко Т.М.
Всіх нагороджених можна з впевненістю назвати гордістю школи. Вони прославили шкільну родину, своїх вчителів, батьків, себе в першу чергу і можуть бути прикладом для всіх, хто хоче досягти успіху.
Для нашої шкільної родини було великою честю зустрічати таких поважних гостей. Ми щиро вдячні за  теплі та щирі привітання, які лунали з їхніх вуст, за тепло душі і підтримку. Тепер вони завжди  будуть частиною нашої великої шкільної громади.  
        Було що сказати й одинадцятикласникам, які вже ніколи не будуть учнями, не сядуть за шкільні парти, не почують шкільного дзвоника, бо він дійсно для них був останній. Вони висловили слова подяки вчителям, які протягом 11-ти років були завжди опорою для всіх та просто навчали жити. А учням побажали отримувати  хороші оцінки, бути добрими, чемними та порядними дітьми.
       На згадку  про  роки життя,  проведені у школі, про їх безтурботне і радісне дитинство, яке уже ніколи до них не повернеться, першокласники подарували кожному повітряні кульки , як символ швидкоплинності часу. 
       Емоційною кульмінацією свята стало представлення державних прапорів, що повернулися з АТО. Протягом року діти надсилали допомогу воїнам, подарунки, листи підтримки і подяки, плели маскувальні сітки. Тому слова вдячності на прапорах, написані нашими захисниками, були сприйняті щиро, патріотично, натхненно, з вірою у скору перемогу!
      Стверджувальним голосом пролунала пісня у виконанні Мотузко Ксенії «Ми – Україна».
Останній дзвоник надали сестра і брат: Недошопа Наталія, учениці 11 класу, та учень 1 класу  Недошопа Максим.
Все знов зійшлось в коловорот єдиний
 Завершується дія швидкоплинна
 І ось востаннє так зухвало й гордо
 Звучить дзвінок хвилюючим акордом.

    Закінчилося свято флешмобом під гаслом «Єдина країна, единая страна» під час виконання пісні «Краща мова єднання»
І на кінець хотілося б сказати, що ми не  говоримо «До побачення!» тому, що  після розставання обов’язково будуть зустрічі. Шановні випускники шкіл району! Знайте: ми любимо вас  не тільки за те, які ви є, але й за те, які ми поруч з вами. Не сумуйте за тим, що закінчилося і посміхніться тому, що було.

 

Переглядів: 472 | Додав: Natali | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Пошук
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2021